Корисничко име Лозинка Пријави се
Ве молиме проверете ја кошничката!
Вашата нарачка не е успешна
Немате доволно поени за да се изврши нарачката
Ви благодариме!
Вашата нарачка ќе биде доставена во избраниот објект за неколку дена.
Нарачај

Спортска опрема

 • ...
  • Пинг-понг маса
  • 1.512.000 ПОЕНИ
 • Пинг-понг маса

  Тибхар 1000
  Цврста маса за хоби играчи изработена од 19 милиметарска плоча. Доаѓа со тркала и со мрежа, без топчиња и палки.

  1.512.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Кацига Борао III
  • 160.000 ПОЕНИ
 • Кацига Борао III


  Темно сина Kross Borao III

  BORAO е наменет за оние кои штотуку ја започнуваат својата велосипедска авантура. Добрата вентилација и малата тежина се меѓу предностите на оваа кацига. Отстранливиот визир обезбедува заштита од гранки за оние кои сакаат да се возат во шума.

  ГОЛЕМИНА L (58 - 61 цм)
  ТЕЖИНА 250 гр

  160.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Пинг-понг комплет
  • 150.000 ПОЕНИ
 • Пинг-понг комплет

  Пинг-понг комплет Pro Touch
  - 2 рекета Про 2000 Сет
  - 3 топчиња Про 2000 Сет

  150.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Фудбал Adidas UCL LGE IS
  • 131.400 ПОЕНИ
 • Фудбал Adidas UCL LGE IS

  Тренинг топка, дизајнирана според официјалната фудбалска топка за финалето од Лига на Шампиони - 2023 Истанбул! Машински шиена конструкција за максимална издржливост и воздушен меур изработен од бутил, ја праваат оваа фудбалска топка одлична за секојдневни тренинзи и рекреативно.

  131.400 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Фудбалска топка
  • 100.000 ПОЕНИ
 • Фудбалска топка

  модел: Adidas Tiro Club Ball

   

  100.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Баскет
  • 94.640 ПОЕНИ
 • Баскет

  Adidas All Court
  Уживајте во играта на сите површини. За употреба во сала и на отворено.

  94.640 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Пилатес топка
  • 87.200 ПОЕНИ
 • Пилатес топка

  Spokey FITBALL II 55 cm
  Максимална тежина: 300 kg

  87.200 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Очила за пливање
  • 52.000 ПОЕНИ
 • Очила за пливање

  За рекреативна употреба со хипоалергенски дихтунг.

  52.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Тениски топчиња
  • 20.000 ПОЕНИ
 • Тениски топчиња

  20.000 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Спортско шише
  • 13.500 ПОЕНИ
 • Спортско шише

  550 мл - пластично
  Достапни бои: бела и сина (во зависност од доставувачот).

  13.500 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

 • ...
  • Метално шише
  • 12.800 ПОЕНИ
 • Метално шише


  Алуминиумско спортско шише со карабинер

  400 ml

  тежина: 50 грама

  12.800 ПОЕНИ

  Стани дел од SL Club!
  Играј и освојувај поени за производи од СЛ Маркет.

Прикажи повеќе